C941U332MVVDCAWL35 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
Vishay Cera-Mite
Similar
3300 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C941U332MVVDCAWL35
DigiKeys varenummer
C941U332MVVDCAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C941U332MVVDCAWL35
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C941U332MVVDCAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,433" diam. (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)