125LD33-R
DigiKeys varenummer
125LD33-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
125LD33-R
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
125LD33-R Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y4
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,366" diam. (9,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,252" (6,40mm)