C941U332MUVDBAWL45 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 924
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C941U332MUVDBAWL45
DigiKeys varenummer
C941U332MUVDBAWL45-ND
Producenter
Producentens varenummer
C941U332MUVDBAWL45
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C941U332MUVDBAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,433" diam. (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)