C731U332MYVDBAWL50
DigiKeys varenummer
399-C731U332MYVDBAWL50-ND
Producenter
Producentens varenummer
C731U332MYVDBAWL50
Beskrivelse
CAP CER 3.3NF X1/Y2 400V/250V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C731U332MYVDBAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Pose
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,551" (14,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)