C937U101JYSDAAWL20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
100 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C937U101JYSDAAWL20
DigiKeys varenummer
C937U101JYSDAAWL20-ND
Producenter
Producentens varenummer
C937U101JYSDAAWL20
Beskrivelse
CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C937U101JYSDAAWL20 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)