C937U101JZSDAAWL45 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 pF ±5% 440VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C937U101JZSDAAWL45
DigiKeys varenummer
C937U101JZSDAAWL45-ND
Producenter
Producentens varenummer
C937U101JZSDAAWL45
Beskrivelse
CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C937U101JZSDAAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)