C931U101JYSDCAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
100 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C931U101JYSDCAWL35
DigiKeys varenummer
C931U101JYSDCAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C931U101JYSDCAWL35
Beskrivelse
CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C931U101JYSDCAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)