C931U101JYSDBAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
100 pF ±5% 400VAC Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C931U101JYSDBAWL40
DigiKeys varenummer
C931U101JYSDBAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C931U101JYSDBAWL40
Beskrivelse
CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C931U101JYSDBAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)