C921U332MZVDBAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
På lager: 6
Parametrisk ækvivalent
På lager: 341
Parametrisk ækvivalent
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U332MZVDBAWL35
DigiKeys varenummer
C921U332MZVDBAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C921U332MZVDBAWL35
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 440VAC Y5V RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C921U332MZVDBAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)