C921U332MYVDCAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
3300 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U332MYVDCAWL40
DigiKeys varenummer
C921U332MYVDCAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C921U332MYVDCAWL40
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C921U332MYVDCAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)