C340C104M2R5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.1 µF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C340C104M2R5TA
DigiKeys varenummer
399-C340C104M2R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C340C104M2R5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C340C104M2R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,160" B (7,36mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)