C340C104M2R5CA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C340C104M2R5CA7303 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C340C104M2R5CA7303
DigiKeys varenummer
399-C340C104M2R5CA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C340C104M2R5CA7303
Beskrivelse
.100UF 200V
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,160" B (7,36mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)