C323C270FAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 356
Datablad
På lager: 0
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
27 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C323C270FAG5TA
DigiKeys varenummer
C323C270FAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C323C270FAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C323C270FAG5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C