C317C270FAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 356
Parametrisk ækvivalent
27 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C317C270FAG5TA
DigiKeys varenummer
C317C270FAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C317C270FAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C317C270FAG5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C