C2220C333KCRACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.033 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C2220C333KCRACTU
DigiKeys varenummer
399-C2220C333KCRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C333KCRACTU
Beskrivelse
CAP CER 2220
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C2220C333KCRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)