C2220C333KCRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C2220C333KCRACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C333KCRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 2220
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2220C333KCRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)