C1210X684K5RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
TDK
Similar
TDK
Vishay Vitramon
0.68 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210X684K5RACTU
DigiKeys varenummer
399-C1210X684K5RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210X684K5RACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210X684K5RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,102" B (3,30mm x 2,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,041" (1,05mm)