C1206X333KARACAUTO er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 4.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.033 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X333KARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206X333KARACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206X333KARACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206X333KARACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X333KARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206X333KARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)