C1206X333KARECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206X333KARECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206X333KARECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206X333KARECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X333KARECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 33NF 250V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206X333KARECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)