C1206C680J1GACTU
DigiKeys varenummer
399-14702-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-14702-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-14702-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C680J1GACTU
Beskrivelse
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206C680J1GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)