GRM31A5C3A680JW01D
DigiKeys varenummer
490-12768-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-12768-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-12768-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM31A5C3A680JW01D
Beskrivelse
CAP CER 68PF 1KV C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GRM31A5C3A680JW01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)