C1206C562J1RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 2.270
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
5600 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C562J1RACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C562J1RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C562J1RACTU
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 100V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C562J1RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)