C1206C222G1GAC3020 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C222G1GAC3020
DigiKeys varenummer
399-C1206C222G1GAC3020TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C222G1GAC3020
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)