C1206C222G1GAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1206C222G1GAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C222G1GAC3123
Beskrivelse
2200PF 100V
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)