C1206C184K5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
YAGEO
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
0.18 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C184K5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C184K5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C184K5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0.18UF 50V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C184K5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)