12065C184JAT2A
DigiKeys varenummer
478-12065C184JAT2ATR-ND - Tape & Reel (TR)
478-12065C184JAT2ACT-ND - Afskåret tape (CT)
478-12065C184JAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12065C184JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.18UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.18 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)