C1206C105K4RAC3083 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C105K4RAC3083
DigiKeys varenummer
399-C1206C105K4RAC3083TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C105K4RAC3083
Beskrivelse
CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)