C1206F105K4RAC31247665
DigiKeys varenummer
399-C1206F105K4RAC31247665TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206F105K4RAC31247665
Beskrivelse
1.00UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Åben tilstand
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)