C1206C102K5REC7210 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
KEMET
På lager: 23.132
KEMET
På lager: 16.463
Datablad
1000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C102K5REC7210
DigiKeys varenummer
399-C1206C102K5REC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C102K5REC7210CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C102K5REC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C102K5REC7210
Beskrivelse
CAP CER 1206 1NF 50V X7R 10%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C102K5REC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)