C1206C102K5RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 16.433
Datablad
1000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C102K5RECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206C102K5RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C102K5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 1NF 50V X7R 10%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C102K5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)