C0805X223KARAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 111
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Billede for C0805X223KARAC3123 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X223KARAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805X223KARAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X223KARAC3123
Beskrivelse
.022UF 250V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)