C0805X223KARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16459-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16459-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16459-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X223KARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X223KARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)