C0805X220J5GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805X220J5GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805X220J5GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805X220J5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X220J5GACTU
Beskrivelse
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X220J5GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)