0805Y1000220JCT
DigiKeys varenummer
1608-1384-2-ND - Tape & Reel (TR)
1608-1384-1-ND - Afskåret tape (CT)
1608-1384-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0805Y1000220JCT
Beskrivelse
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0805Y1000220JCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)