C0805T333J5RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 99
Datablad
0.033 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805T333J5RACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805T333J5RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T333J5RACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805T333J5RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
COTS
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)