C0805T222K1RCLTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
TDK
Similar
TDK
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805T222K1RCLTU
DigiKeys varenummer
399-C0805T222K1RCLTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T222K1RCLTU
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805T222K1RCLTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
COTS
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)