CGJ4J3C0G2D222J125AA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 22.880
Datablad
2200 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CGJ4J3C0G2D222J125AA
DigiKeys varenummer
445-9188-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9188-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CGJ4J3C0G2D222J125AA
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 200V C0G 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CGJ4J3C0G2D222J125AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)