C0805H333J3GACTU er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 83
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 8.350
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 10.552
Opgradering
På lager: 99
0.033 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805H333J3GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805H333J3GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805H333J3GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805H333J3GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805H333J3GACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
36 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805H333J3GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)