C0805F103K1RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
10000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805F103K1RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805F103K1RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805F103K1RAC3123
Beskrivelse
.010UF 100V
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805F103K1RAC3123 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)