C0805C471F1GALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.862
KEMET
På lager: 3.365
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
470 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C471F1GALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C471F1GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C471F1GALTU
Beskrivelse
CAP CER 470PF 100V NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C471F1GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)