C0805C470J5GAC31217042 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C470J5GAC31217042
DigiKeys varenummer
399-C0805C470J5GAC31217042TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C470J5GAC31217042
Beskrivelse
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)