Billede for C0805T470J5GAL3949 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805T470J5GAL3949
DigiKeys varenummer
399-C0805T470J5GAL3949TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T470J5GAL3949
Beskrivelse
47.0PF 50.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±5%
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)