C0805C224J3RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 35.830
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 7.398
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
YAGEO
0.22 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C224J3RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C224J3RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C224J3RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C224J3RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)