C0603C123J5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 552
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
YAGEO
På lager: 4.606
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.012 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C123J5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0603C123J5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C123J5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C123J5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)