C0402C330G3GALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 45.979
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 15.845
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
TDK
YAGEO
YAGEO
KYOCERA AVX
33 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C330G3GALTU
DigiKeys varenummer
399-C0402C330G3GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C330G3GALTU
Beskrivelse
CAP CER 33PF 25V NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C330G3GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)