KGM05ACG1E330GH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 20.833
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 62.586
Datablad
Direkte
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
33 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM05ACG1E330GH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1E330GHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1E330GH
Beskrivelse
CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1E330GH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)