C0402C222J5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 7.774
Datablad
KYOCERA AVX
På lager: 795
Walsin Technology Corporation
KYOCERA AVX
2200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C222J5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0402C222J5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C222J5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C222J5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)