04025C222J4T2A
DigiKeys varenummer
478-KAM05AR71H222JHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAM05AR71H222JHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAM05AR71H222JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
04025C222J4T2A
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
04025C222J4T2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,56mm)