C0402C106M9PAC7411
DigiKeys varenummer
399-C0402C106M9PAC7411TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0402C106M9PAC7411CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0402C106M9PAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0402C106M9PAC7411
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0402C106M9PAC7411 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)