A780MS107M1JLAS030
DigiKeys varenummer
399-A780MS107M1JLAS030TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-A780MS107M1JLAS030CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-A780MS107M1JLAS030DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
A780MS107M1JLAS030
Beskrivelse
CAP ALUM HYB 100UF 20% 63V SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF 63 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 30mOhm 4000 timer @ 125°C
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A780MS107M1JLAS030 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Rippel strøm @ lav frekvens
396 mA @ 100 Hz
Rippel strøm @ høj frekvens
1.8 A @ 100 kHz
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spænding - Nominel
63 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30mOhm
Pakke/hus
Radial, Indkapsling - SMD
Levetid @ temp.
4000 timer @ 125°C